Wszystkie rośliny produkowane w naszej szkółce to sadzonki kopane z gruntu – z odkrytym korzeniem. Na czas transportu system korzeniowy zabezpieczany jest przed wysuszeniem i uszkodzeniem mechanicznym. Drzewka pakujemy do grubej folii transportowej, dodatkowo system korzeniowy szczelnie zabezpieczymy folią strecht a koronkę kartonem. Każde drzewko w przesyłce posiada etykietę z nazwą odmiany.

Wszystkie nasze produkty wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej Fedex, DPD.

Drzewka wysyłamy od poniedziałku do środy, kurier odbiera od nas drzewka około godz. 12.00 i zwykle następnego dnia po nadaniu drzewka są u Państwa na miejscu.

Każdą paczkę wysłaną do Państwa, można śledzić na stronie firmy Kurierskiej Fedex lub DPD. O wysłaniu przesyłki każdorazowo informujemy Państwa na wcześniej podany adres e-mail z podaniem numeru listu przewozowego paczki.

Szanowni Państwo w związku z tym, że duża część naszej produkcji to drzewka na podkładkach silnie rosnących (czyli o dużych rozmiarach) aby zachować ich formę staramy się nie przycinać drzewek o długości do 190 cm. Dlatego standardowa (ponad wymiarowa) paczka jaką wysyłamy to: waga do 30 kg, wysokość do 2 m, w jednej paczce zapakowanych może być do 10 szt. drzew owocowych.

Większe zamówienia stanowią wielokrotność standardowej paczki. Większe zamówienia wysyłamy także na palecie (te drzewka również zabezpieczymy przez uszkodzeniem na czas transportu), koszt takiej przesyłki uzależniony jest od wagi palety i jej rozmiarów, i ustalany jest indywidualnie dla każdego zamówienia.

 

Tabela kosztów transportu dla jednej paczki:

 

 

 

 

 

Zastrzegamy sobie prawo zmiany ceny kosztów transportu, co jest zależne od firmy kurierskiej  Fedex, DPD.

Możliwy jest także bezpłatny odbiór zamówionych drzewek na miejscu w szkółce, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub mailowym.