Wszystkie rośliny produkowane w naszej szkółce to sadzonki kopane z gruntu – z odkrytym korzeniem. Na czas transportu system korzeniowy zabezpieczany jest przed wysuszeniem i uszkodzeniem mechanicznym.

Drzewka pakujemy do grubej folii transportowej, dodatkowo system korzeniowy szczelnie zabezpieczymy folią strecht a koronkę kartonem. Każde drzewko w przesyłce posiada etykietę z nazwą odmiany.

 

Szanowni Państwo w związku z tym, że duża część naszej produkcji to drzewka na podkładkach silnie rosnących (czyli o dużych rozmiarach) aby zachować ich formę staramy się nie przycinać drzewek o długości do 190 cm. Dlatego standardowa (ponad wymiarowa) paczka jaką wysyłamy to: waga do 30 kg, wysokość do 2 m, w jednej paczce zapakowanych może być do 10 szt. drzew owocowych.

Większe zamówienia stanowią wielokrotność standardowej paczki.

W przypadku dużych ilościowo zamówień wysyłamy drzewka także na palecie, które również zabezpieczymy przez uszkodzeniem na czas transportu, koszt takiej przesyłki uzależniony jest od wagi palety i jej rozmiarów, i ustalany jest indywidualnie dla każdego zamówienia.

 

Tabela kosztów transportu dla jednej paczki: