Regulamin

Sposoby i koszty transportu


Szanowni Państwo w związku z tym, że duża część naszej produkcji to drzewka na podkładkach silnie rosnących (czyli o dużych rozmiarach) aby zachować ich formę staramy się nie przycinać drzewek o długości do 190 cm. Dlatego standardowa (ponad wymiarowa) paczka jaką wysyłamy to: waga do 30 kg, wysokość do 2 m, w jednej paczce zapakowanych może być do 10 szt. drzew owocowych. Większe zamówienia stanowią wielokrotność standardowej paczki. Większe zamówienia wysyłamy także na palecie (te drzewka również zabezpieczymy przez uszkodzeniem na czas transportu), koszt takiej przesyłki uzależniony jest od wagi palety i jej rozmiarów, i ustalany jest indywidualnie dla każdego zamówienia.

Możliwy jest także bezpłatny odbiór zamówionych drzewek na miejscu w szkółce, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub mailowym.

Tabela kosztów t...

Wszystkie rośliny produkowane w naszej szkółce to sadzonki kopane z gruntu - z odkrytym korzeniem. Na czas transportu system korzeniowy zabezpieczany jest przed wysuszeniem i uszkodzeniem mechanicznym. Drzewka pakujemy do grubej folii transportowej, dodatkowo system korzeniowy szczelnie zabezpieczymy folią strecht a koronkę kartonem. Każde drzewko w przesyłce posiada etykietę z nazwą odmiany.

Wszystkie nasze produkty wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej Opek,

Drzewka wysyłamy od poniedziałku do środy, kurier odbiera od nas drzewka około godz. 12.00 i zwykle następnego dnia po nadaniu drzewka są u Państwa na miejscu.

Każdą paczkę wysłaną do Państwa, można śledzić na stronie firmy Kurierskiej Opek. O wysłaniu przesyłki każdorazowo informujemy Państwa na wcześniej podany adres e-mail z podaniem numeru list...

Logo Eko-Ogrodnik


O szkółce

 
 
 
 
 
 
 
Pomoc

 
 
 
 
 
Informacje

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ekologiczne Gospodarstwo 
Ogrodniczo-Szkółkarskie "Ziobrowscy" 
Aktualizacja: 13-03-2018 , Dzisiaj odwiedzin: 71, Licznik: 42443
Copyright © Eko-Ogrodnik 2012-2017