Aktualności

Szkółka Eko-Ogrodnik


Witamy Państwa na internetowej stronie naszej szkółki Eko-Ogrodnik. Nasze rodzinne gospodarstwo zajmuje się produkcją kwalifikowanych, ekologicznych drzew i krzewów owocowych. Naszą pasją jest hodowla drzew owocowych, a w naszej pracy od lat dokładamy wszelkich starań aby uzyskać drzewka najwyższej jakości.

Serdecznie zapraszamy i pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Ziobrowscy

Szanowni Państwo,

Informujemy, że wszystkie zamówienia złożone do soboty 14.03.2020 r postaramy się zrealizować w dniach 16-17 marca 2020 r.
Zamówienia złożone od 15 marca będą realizowane w okresie jesiennym br.


Pełna oferta dostępnych odmian pojawi się w sierpniu 2020 r.

Serdecznie pozdrawiamy

Ziobrowscy.Produkcja w naszej szkółce, w całości prowadzona jest metoda ekologiczną, a kontrolę wykonuje jednostka certyfikująca AgroBioTest (PL-EKO-07). Nadzór nad jakości i zdrowotnością drzewek sprawuje Wojewódzki Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Opolu.
W naszym gospodarstwie produkujemy stare i nowe odmiany drzew owocowych do zakładania sadów towarowych, tradycyjnych i upraw amatorskich.

Oferujemy ekologiczne drzewka jabłoni, grusz, czereśni, śliw, moreli, brzoskwiń, śliw i innych gatunków. Posiadamy licencje na produkcję jabłoni odmian: Gold Milenium, Free Redstar, Melfree.

Logo Eko-Ogrodnik


O szkółce

 
 
 
 
 
 
 
Pomoc

 
 
 
 
 
Informacje

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ekologiczne Gospodarstwo 
Ogrodniczo-Szkółkarskie "Ziobrowscy" 
Aktualizacja: 24-03-2020 , Dzisiaj odwiedzin: 76, Licznik: 42448
Copyright © Eko-Ogrodnik 2012-2017